Για εργοδότες
Υπεύθυνος/η Καταστήματος (ΘΗΒΑ)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΘήβαΤοποθεσία
Θήβα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Γνωστός όμιλος στον χώρο της παροχής υπηρεσιών αναζητά Υπεύθυνο/η Καταστήματος για να ενταχθεί στο δυναμικό του καταστήματός του στην περιοχή της Θήβας.

Αρμοδιότητες:

  • Συνολική ευθύνη της λειτουργίας του καταστήματος
  • Καθοδήγηση της ομάδας πωλήσεων
  • Διασφάλιση της άριστης εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος
  • Παρακολούθηση και επίτευξη των πωλήσεων βάσει των εταιρικών στόχων
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού
  • Συμμετοχή σε εταιρικές συναντήσεις και μέριμνα για τακτικό reporting

Προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε κλάδο παροχής υπηρεσιών θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ και καλή χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Εμπειρία στη διαχείριση και καθοδήγηση ανθρώπων
  • Ανεπτυγμένες διαπροσωπικές ικανότητες και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας
  • Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης
  • Παροχή ειδικού προνομιακού τιμολογίου της εταιρίας
  • Εκπαίδευση
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Θήβα