Για εργοδότες
Κωδ:SBB_0123
Εσωτερικός Πωλητής B2B
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, που αποτελεί κορυφαία εταιρεία στον κλάδο των πλακιδίων & ειδών υγιεινής, Εσωτερικό Πωλητή B2B για το showroom στον Ασπρόπυργο.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Εξυπηρέτηση των B2B πελατών της εταιρείας
  • Δημιουργία προσφορών / Follow up
  • Τήρηση ενεργειών στο CRM
  • Υποστήριξη των πωλήσεων στο Τμήμα Έργων
  • Τήρηση Report
  • Ανάλυση του ανταγωνισμού και των ενεργειών του
  • Συμμετοχή σε εταιρικές εκδηλώσεις (π.χ παρουσιάσεις, σεμινάρια, συνέδρια, Εκθέσεις κλπ.)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Πτυχίο Τεχνολογικής Σχολής ή/και Interior Designer θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον ευρύτερο κλάδο δομικών υλικών και ειδών υγιεινής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα έτος σε πωλήσεις B2B
  • Άριστη γνώση αγγλικών (Πτυχίο Proficiency)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office, ERP κατά προτίμηση SAP, εφαρμογές CRM)
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη απασχόληση
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
Ασπρόπυργος
πριν ένα χρόνο