Για εργοδότες
MANAGER
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Στήσιμο του οργανογράμματος της εταιρίας
  • Καταγραφή διαδικασιών στα τμήματα εταιρίας
  • Παρατήρηση και καταγραφή των αρμοδιοτήτων των εργαζομένων
  • Έλεγχος τήρησης των διαδικασιών της εταιρίας στα επιμέρους τμήματα
  • Προτάσεις βελτίωσης των διαδικασιών και του workflow στην Διοίκηση της Εταιρίας
  • Έλεγχος αναγκών των τμημάτων σε ανθρώπινο δυναμικό και προσδιορισμός του job description της εκάστοτε θέσης Επίβλεψη της διαδικασίας των προσλήψεων
  • Συντονισμός δράσεων στο τμήμα Human Resources
  • Παρακολούθηση και συνεχής ενημέρωση των εξελίξεων της Εργατικής και Ασφαλιστικής Νομοθεσίας

Προσόντα:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι/Τ.Ε.Ι στη Διοίκηση Επιχειρήσεων , σε Οικονομικά ή Ανθρωπιστικές
  • Σπουδές Μεταπτυχιακός τίτλος στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού ( θα εκτιμηθεί)
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ρόλο HR Manager τουλάχιστον 5 ετών
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS office( Word, Excel , PowerPoint ), HRMS
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ανθρωποκεντρική προσέγγιση
  • Ικανότητα διαχείρισης ευαίσθητων πληροφοριών

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
MANAGER
Βόλος
πριν ένα χρόνο
Με μεγάλη εμπειρία