Για εργοδότες
Barman / Barwoman / Barista
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
251-500
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Το ξενοδοχείο 5* Ostria Resort & Spa επιθυμεί
να προσλάβει για τη τουριστική σεζόν 2023:

Δουλεύοντας στο Ostria Resort & Spa σημαίνει ότι είστε επικοινωνιακοί, χαμογελαστοί, ομαδικοί παίκτες και επιθυμείτε να αναπτυχθείτε στο χώρο του τουρισμού και της φιλοξενίας!

Πληροφορίες Ξενοδοχείου:

Ostria Resort & Spa | https://www.ostriahotel.gr/
Τοποθεσία: Ιεράπετρα, Ελλάδα
Συμβόλαιο: Εποχιακή Απασχόληση

Κύρια προσόντα:

  • Καλή γνώση Αγγλικών (γνώση γαλλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα).
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 ή 4 αστέρων άνω των 200 δωματίων.
  • Πτυχίο σχολής bartending ή τυχόν σεμινάρια θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας.
  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας.
  • Ικανότητα καλής απόδοσης σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς και πίεση.
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά.
  • Προσανατολισμός στις πωλήσεις.

Καθήκοντα:

  • Εφαρμογή του τρόπου λειτουργείας και των «γραμμών» που ορίζει ο προϊστάμενος του τμήματος.
  • Παροχή άριστου σέρβις διασφαλίζοντας την ικανοποίηση του πελάτη.
  • Πιστή παρασκευή των συνταγών κοκτέιλ που του έχουν δοθεί.
  • Παρασκευή καφέ σύμφωνα με τις οδηγίες του που του έχουν δοθεί.
  • Άριστη διαχείριση premium ποτών.
  • Υψηλό επίπεδο προσωπικής υγιεινής.
  • Προσεγμένη εμφάνιση.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Διαμονή (εφόσον χρειάζεται) και διατροφή.

Είμαστε εργοδότης ίσων ευκαιριών. Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Σεβόμαστε το απόρρητό σας τηρώντας τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων της Ευρωπαϊκής Ένωσης (GDPR).

*Η επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψήφιους όπου ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων.

Ιεράπετρα
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή