Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ -ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Στο πλαίσιο ανάπτυξης του ομίλου, η Zotalease  Greece, ενδιαφέρεται να προσλάβει Γραμματέα-υποστήριξη λειτουργειών για το κεντρικό κατάστημα στην Παιανία, για πλήρη απασχόληση.

Προφίλ Θέσης και Καθήκοντα Εργασίας:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Υποδοχή πελατών
  • Κατάρτιση και διαχείριση θεμάτων καθημερινής και μηνιαίας ατζέντας
  • Οργάνωση γραφείου και επιμέλεια αρχειοθέτησης
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Reports στη Γενική Διεύθυνση
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων και προτεραιοποίηση τους

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προηγούμενη αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν
  • Άριστες δεξιότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  • Πτυχίο Ανώτερης/Ανώτατης Εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Office(κυρίως Excel)
  • Χειρισμός των social media θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν
  • Εργασία πενθήμερη

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικός Μισθός
  • Bonus Παραγωγής
  • Ομαδική ασφάλεια
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Μεταφορά από ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ με ιδιόκτητο πούλμαν

Όλα τα βιογραφικά θα αντιμετωπίζονται ως άκρως εμπιστευτικά

Παιανία
πριν ένα χρόνο