Για εργοδότες
Υπάλληλος Αποθήκης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία ΣΔΟΥΚΟΣ Α.Ε., με έδρα τα Ιωάννινα, και δραστηριοποίηση σε όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά υπάλληλο για μόνιμη και πλήρη απασχόληση, για την κάλυψη θέσεως με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων, έλεγχος και τακτοποίησή τους στην αποθήκη
  • Εξαγωγή συσκευασμένων από την παραγωγή
  • Εκτέλεση παραγγελιών - τοποθέτηση εμπορευμάτων σε παλέτες
  • Φόρτωση εμπορευμάτων
  • Έλεγχος και Διαχείριση αποθήκης
  • Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης
  • Διενέργεια ετήσιας απογραφής
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Παράδοση ελλείψεων στην παραγωγή

Προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση και δεξιότητα χρήσης Η/Υ και προγραμμάτων παρακολούθησης αποθέματος
  • Απαραίτητη γνώση προγραμμάτων WMS
  • Γνώση και δεξιότητα στη χρήση εξειδικευμένων εργαλείων (π.χ. barcode readers)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε μονάδα παραγωγής
  • Επιθυμητή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα χειρισμού περονοφόρου οχήματος, τροχήλατων γρύλων και λοιπού εξοπλισμού αποθήκης (τυχόν διπλώματα θα συνεκτιμηθούν)
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, συνέπεια, οργανωτικές ικανότητες, ομαδικότητα και συνεργασία
  • Γνώση και ικανότητα τήρησης κανόνων ασφαλείας, καθώς και κανόνων υγείας & ασφαλείας, κατά την εργασία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών κάνοντας αίτηση.

Ιωάννινα