Για εργοδότες
Κωδ:HR DPT
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Ο όμιλος AXF S.A.  στο πλαίσιο της ανάπτυξης του αναζητά άτομο για τη στελέχωση του τμήματος HR.

Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Συμμετοχή στην προετοιμασία και έκδοση της μισθοδοσίας με την συλλογή και καταγραφή των σχετικών μηνιαίων δεδομένων.
  • Καταχώρηση , διαχείριση και υποβολή δεδομένων στο σύστημα  Π.Σ. ΕΡΓΑΝΗ
  • Διεκπεραίωση προσλήψεων, ανανεώσεων, λήξεων οικειοθελών αποχωρήσεων και έγκαιρη υποβολή στις αρμόδιες αρχές.
  • Διαχείριση αιτήσεων αδείας και καταχώρηση ημερών αδείας/ασθένειας στο ηλεκτρονικό σύστημα της εταιρείας και των δημόσιων φορέων.
  • Εξυπηρέτηση υπαλλήλων σε θέματα μισθοδοσίας, ασθενείας κτλ.
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων της εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας, ενημέρωση και εφαρμογή αυτών.
  • Διατήρηση αρχείων των εργαζομένων στην βάση δεδομένων του τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία 1-3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση σε τμήμα HR.
  • Άριστη γνώση Π.Σ. ΕΡΓΑΝΗ
  • Απαραίτητη γνώση MS OFFICE
  • Επιθυμητή γνώση BUSINESS μισθοδοσία της EPSILONET
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση στην Διοίκηση Επιχειρήσεων/Οικονομικά
  • Άριστη γνώση Εργατικής & Ασφαλιστικής Νομοθεσίας
  • Ικανότητες οργάνωσης, διαχείρισης χρόνου και επικοινωνίας.

Παροχές:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον σε πνεύμα συνεργασίας και σεβασμού
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.

Μεταμόρφωση