Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Ο υποψήφιος θα έχει τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας τμημάτων παραγωγής και λειτουργιών διασφάλισης της ποιότητας
  • Τακτικός έλεγχος της ποιότητας των προϊόντων και αναζήτηση νέων προμηθευτών
  • Βελτιστοποίηση των αποτελεσμάτων παραγωγικής διαδικασίας και λοιπών τμημάτων
  • Ανάλυση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Διασφάλιση συμμόρφωσης με τους κανονισμούς υγιεινής και ασφάλειας

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών AEI ή ΤΕΙ ή απόφοιτος άλλης σχολής σχετικής κατεύθυνσης
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και γνώση H/Y
  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Ομαδικό πνεύμα και αναλυτική σκέψη, πρωτοβουλία, μεθοδικότητα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

 Η εταιρία προσφέρει:

  • Συνεχή εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας
  • Ικανοποιητικές αποδοχές και πλήρη ασφάλιση
  • Δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
Άγιος Ιωάννης Ρέντης
πριν ένα χρόνο