Για εργοδότες
STORE MANAGER CALLIOPE ΚΑΒΑΛΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΚαβάλαΤοποθεσία
Καβάλα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Το Calliope ξεκίνησε την λειτουργία του το 2005 και σήμερα υπάρχουν 96 καταστήματα σε 19 χώρες στον κόσμο. Τα ρούχα του Calliope είναι μοντέρνα και προσιτά, προσφέροντας την τέλεια ισορροπία ανάμεσα στα μοντέρνα κομμάτια και τα βασικά της γκαρνταρόμπας.

Store manager

Κύριες αρμοδιότητες
- Συντονίζει και ελέγχει την λειτουργία του καταστήματος
- Είναι υπεύθυνος για την επιλογή, εκπαίδευση, αξιολόγηση και
ανάπτυξη της ομάδας.
- Ενημερώνει το προσωπικό για καινούργιες ενέργειες/προϊόντα.
- Πραγματοποιεί τον εβδομαδιαίο σχεδιασμό προγράμματος
εργασίας σύμφωνα με τις ανάγκες του καταστήματος.
- Καταγράφει ελλείψεις σε αναλώσιμα υλικά και προϊόντα
- Συνεχής έλεγχος και αξιολόγηση για την έγκαιρη αναγνώριση και
επίλυση προβλημάτων.

Απαραίτητα προσόντα
- Προϋπηρεσία σε θέση Store manager (ιδανικά στο εμπόριο
ενδυμάτων)
- Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ και μεταπτυχιακό θα θεωρηθεί πρόσθετο
προσόν
- Καλή γνώση Αγγλικών και H/Y
- Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης.
- Ικανότητα στην ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων και στην
καθοδήγηση ομάδας

- Σωστή διαχείριση του χρόνου για την εύρυθμη λειτουργία του
καταστήματος.

Καβάλα