Για εργοδότες
Υποδιευθυντές/Υποδιευθύντριες Καταστήματος- Ιωάννινα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η  Zakcret SportA.E., μια από τις κορυφαίες αλυσίδες στον χώρο λιανικής πώλησης αθλητικών και sportswear ειδών, με 27 φυσικά  καταστήματα (23 Zakcret Sports & 4 SneakerCage ), 4 ηλεκτρονικά και περισσότερους από 450 εργαζομένους συνολικά, αναζητά Υποδιευθυντές/Υποδιευθύντριες  Καταστημάτων  για το κατάστημα στα Ιωάννινα,  με δημιουργικό πνεύμα  και πάθος  για  τον  αθλητισμό !

Κύριες Αρμοδιότητες  θεσης :

  • Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος και τήρηση όλων των προβλεπόμενων διαδικασιών βάσει εταιρικών οδηγιών
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας, παραγγελίας – παραλαβής  και  σωστής αποθήκευσης των εμπορευμάτων
  • Καθοδήγηση και έμπνευση των εργαζομένων με στόχο την αύξηση των πωλήσεων και την αποδοτικότητα του καταστήματος
  • Εκπαίδευση και συνεχής ενημέρωση του προσωπικού
  • Ικανότητα άριστης επικοινωνίας και διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού (ομαδικό πνεύμα)
  • Άνεση στις δημόσιες σχέσεις
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου  εξυπηρέτησης και δημιουργίας σχέση εμπιστοσύνης με τους  καταναλωτές
  • Επίτευξη οικονομικών και διοικητικών στόχων του καταστήματος
  • Διαχείριση ταμειακών διαδικασιών
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των εξελίξεων της αγοράς

Επιθυμητά προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ στην Διοίκηση επιχειρήσεων ή σε οποιονδήποτε άλλο σχετικό τομέα θα θεωρηθεί προσόν
  • 2 -3 χρόνια εργασιακής εμπειρίας  σε ανάλογη θέση στον χώρο της λιανικής πώλησης , κατά προτίμηση στο χώρο της ένδυσης – υπόδησης
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Αρίστη γνώση H/Y , MS –OFFICE εταιρικών συστημάτων λιανικού εμπορίου ( ΕRP )
  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας  και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Εμπειρία στην διαχείριση δυναμικού καταστήματος
  • Πελατοκεντρικη  αντίληψη και έμφαση στις καλές αξίες  της εταιρείας .

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές και BONUS βάσει επίτευξης στόχου
  • Συνεχής  εξέλιξη,  σε μια δυναμική & αναπτυσσομένη εταιρεία
  • Διαρκής εκπαίδευση και εμπλουτισμός καθηκόντων
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε αξιοκρατικό περιβάλλον

Ιωάννινα