Για εργοδότες
Στέλεχος Λογιστηρίου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Rainbow Waters, η κορυφαία εταιρία στην κατηγορία του εμφιαλωμένου και φιλτραρισμένου νερού στην Ελλάδα, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της ένα Στέλεχος Λογιστηρίου.

(Περιοχή: Αθήνα)

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Καταχώρηση οικονομικών πράξεων, τιμολογίων εξόδων, παγίων, και λοιπών παραστατικών
  • Παρακολούθηση εσόδων, ταμείου, συμφωνία λογαριασμών προμηθευτών, τραπεζικών λογαριασμών και πιστωτικών καρτών, οργάνωση μηνιαίων πληρωμών και ενημέρωση λογιστικών βιβλίων
  • Διαχείριση λοιπών λογιστικών και φορολογικών θεμάτων της εταιρείας (συμφωνία και υποβολή δηλώσεων ΦΠΑ, Intrastat, Φ.Ε.Ε.)
  • Συμμετοχή στη διαδικασία σύνταξης χρηματοοικονομικών καταστάσεων και μηνιαίων αναφορών διοίκησης (P&L, cash flow)
  • Διαχείριση επιδοτούμενων προγραμμάτων και επενδύσεων αναπτυξιακού νόμου
  • Επίβλεψη εργασιών ομάδας και παρακολούθηση εξέλιξης των εκάστοτε projects
  • Η θέση αυτή θα αναφέρεται στον υπεύθυνο της Οικονομικής Διεύθυνσης

Προσόντα:

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο της Λογιστικής
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ , Microsoft Office και Λογιστικών προγραμμάτων
  • Ευγενική προσωπικότητα με πνεύμα ομαδικότητας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών
  • Bonus επί της επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης και συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητα σεμιναρίων
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

H συνεχής ανάπτυξη της εταιρίας μας, δημιουργεί σε σταθερή βάση, νέες θέσεις εργασίας.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος μιας εταιρίας που εξελίσσεται και όπου ο επαγγελματισμός και οι ικανότητες εκτιμώνται, προωθήστε μας το βιογραφικό σας.

Μια θέση εργασίας, σας περιμένει στην εταιρία μας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αχαρνές
πριν ένα χρόνο