Για εργοδότες
Telesales Team Leader
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη και συντονισμός των εργασιών των μελών για την επίτευξη των στόχων παραγωγής
  • Παρακολούθηση δεικτών απόδοσης (KPIs) και δημιουργία σχετικών αναφορών
  • Ενημέρωση και διεύρυνση των βέλτιστων πρακτικών στη διαχείριση πωλήσεων
  • Επίτευξη στόχων βάσει πλάνου πωλήσεων
  • Συντονισμός των δραστηριοτήτων και κινητοποίηση των μελών της ομάδας
  • Επίλυση δύσκολων θεμάτων και ερωτήσεων των εκπροσώπων με ταχύτητα και επαγγελματισμό

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Εμπειρία 3-4 ετών στις τηλεφωνικές πωλήσεις
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε θέση Team Leader
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • 'Αριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών
  • 'Αριστη διαχείριση χρόνου

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης σε έναν καινοτόμο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Παροχή ειδικού προνομιακού τιμολογίου της εταιρίας
Αθήνα
πριν ένα χρόνο