Για εργοδότες
Ηλεκτρολόγος Βαρέων Οχημάτων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ο Όμιλος V Group που δραστηριοποιείται ενεργά στον κλάδο της ναυτιλίας και κατέχει πολυετή εμπειρία στον τομέα της ενέργειας και της προστασίας του περιβάλλοντος, ζητεί να προσλάβει άμεσα για πλήρη απασχόληση Ηλεκτρολόγο Βαρέων Οχημάτων στο τεχνικό τμήμα. Η θέση έχει έδρα στον Πειραιά.

Ηλεκτρολόγος Οχημάτων

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 6980360822, Δευτέρα με Παρασκευή 9:00 - 17:00

Κύριες αρμοδιότητες

  • Διάγνωση και επιδιόρθωση σε πρώτου βαθμού ηλεκτρολογικών βλαβών σε βαρέα και άλλου τύπου οχήματα (επισκευή καλωδιώσεων ΑC και ηλεκτρολογικών βαλβίδων, συστήματα αυτοματισμού κτλ.)
  • Συνεργασία με προμηθευτές και εξωτερικούς συνεργάτες.
  • Προγραμματισμός έργου και παράδοση στις συμφωνηθείσες ημερομηνίες.

Απαιτούμενα προσόντα για τη θέση

  • Απόφοιτος ΑΤΕΙ, IEK ή Τεχνικής Επαγγελματικής Σχολής ειδικότητας Ηλεκτρολόγου Οχημάτων.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον τομέα των Φορτηγών/Βαρέων οχημάτων θα θεωρηθεί πλεονέκτημα εμπειρία
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Γ’ κατηγορίας θα θεωρηθεί προσόν
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Μηχανολογική αντίληψη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και αφοσίωση στο αποτέλεσμα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό συμβόλαιο ιδιωτικής ασφάλειας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Πειραιάς