Για εργοδότες
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

Η εταιρεία STAGER από το 1976 με συνεχή και δυναμική παρουσία και ηγετική θέση στον ελλαδικό χώρο, δραστηριοποιείται στον τομέα εγκατάστασης, επισκευής, ανακαίνισης και συντήρησης ανελκυστήρων και παντός τύπου ανυψωτικών μηχανημάτων, ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομο για την Γραμματειακή υποστήριξη στο τηλεφωνικό κέντρο για πλήρη πρωινή/απογευματινή απασχόληση στο κατάστημα της στην Γλυφάδα.

Αρμοδιότητες:

· Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.

· Συντονισμός και οργάνωση καθημερινών εργασιών τεχνικών.

· Εξυπηρέτηση & Διαχείριση παραπόνων πελατών.

· Σύνταξη και παρακολούθηση οικονομικών προσφορών.

Προσόντα:

· Άριστη γνώση των προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Outlook, Excel, PowerPoint)

· Εμπειρία τουλάχιστον 3 έτη σε γραμματειακή θέση με τηλεφωνική εξυπηρέτηση.

· Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας (προφορικής και γραπτής)

· Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων

· Ευέλικτο ωράριo

Παροχές:

§ Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

§ Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευση

§ Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη

§ Δυνατότητα εξέλιξης

Γλυφάδα
πριν ένα χρόνο