Για εργοδότες
Outbound Sales Advisor (Fully Remote)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ICAP Outsourcing Solutions, ηγέτιδα στο τομέα της παροχής υπηρεσιών, αναζητά εργαζόμενους για το CONTACT CENTER, για τη θέση του Εκπροσώπου Τηλεφωνικής Προώθησης και ανάπτυξης πελατολογίου για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίου παρόχου στον τομέα της ενέργειας.

Αν ενδιαφέρεσαι να αναπτύξεις τις επικοινωνιακές σου δεξιότητες και να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον, στοχεύοντας σε προοπτικές εξέλιξης, τώρα σου δίνεται η δυνατότητα να ξεκινήσεις την καριέρα σου σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες Παροχής Ενέργειας.

Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία με νέους και υφιστάμενους πελάτες για νέες παροχές ενέργειας
  • Παρουσίαση προγραμμάτων και κλείσιμο συμφωνιών πωλήσεων
  • Διερεύνηση αναγκών του πελάτη για κατάλληλο πρόγραμμα ενέργειας σε οικιακούς πελάτες
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση των πελατών σε ολοκληρωμένες λύσεις προσαρμοσμένες στις ανάγκες τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Τι προσφέρουμε

  • Μισθό ανώτερο του βασικού
  • Υψηλό Βonus παραγωγικότητας επίτευξης στόχου
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Σταθερό ωράριο εργασίας (επιλογή πρωινού ή απογευματινού τμήματος)
  • Δυνατότητα παροχής μόνιμης τηλεργασίας
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα μεγάλο διεθνή οργανισμό
Καλλιθέα
πριν ένα χρόνο
Entry / Αρχάριος
Μερική απασχόληση