Για εργοδότες
Περιοδεύων πωλητής φαρμακείων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας

Ελληνική εταιρεία προϊόντων υγείας και καλλυντικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη και προϊόντα γνωστά για την υψηλή ποιοτική τους αξία, ζητά να προσλάβει πωλητή φαρμακείου με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Οι υποψήφιοι θα έχουν τη δυνατότητα να αναπτύξουν μια επιτυχημένη καριέρα στις πωλήσεις φαρμακείου σε ένα σταθερό εταιρικό περιβάλλον και μια διαρκώς αναπτυσσόμενη αγορά.

Περιγραφή θέσης
Περιοδεύων πωλητής με σκοπό την προώθηση των πωλήσεων και την ανάπτυξη του πελατολογίου της BNeF Benefit Hellas.

Αρμοδιότητες

  • Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη στόχων
  • Αποτελεσματική διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης
  • Ενίσχυση της εταιρικής εικόνας με άριστη γνώση των προϊόντων της εταιρείας
  • Εφαρμογή της εμπορικής και πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας
  • Παρουσία σε σεμινάρια, εκθέσεις, ημερίδες, συνέδρια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσία πωλήσεων στο χώρο του φαρμακείου
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με αισιόδοξη στάση
  • Ικανότητα δημιουργίας αποτελεσματικών διαπροσωπικών σχέσεων
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης με σαφή προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Να εστιάζει με σαφήνεια στο στόχο
  • Μεθοδικότητα / επαγγελματισμός / συνέπεια

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus και προμήθεια επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό και tablet
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν μαζί με το βιογραφικό τους και ένα συνοδευτικό σημείωμα στο email info@benefithellas.com. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Θεσσαλονίκη
πριν ένα χρόνο