Για εργοδότες
ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ/ΣΤΡΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Για περισσότερα από 60 χρόνια ο Όμιλος Ξενοδοχείων Διβάνη υπηρετεί υποδειγματικά την έννοια της ελληνικής φιλοξενίας στα ξενοδοχεία του.

Ενδιαφερόμαστε να προσθέσουμε στο ανθρώπινο δυναμικό του ξενοδοχείου του Ομίλου μας, Divani Caravel στην Καισαριανή , Γυμναστή/στρια.

Αρμοδιότητες:

Ο/η Γυμναστής/στρια θα ανήκει στην ομάδα εργασίας του Spa της Εταιρείας, με κύριο και βασικό στόχο, οι πελάτες να απολαμβάνουν υψηλού επιπέδου υπηρεσίες και εξυπηρέτηση.

Προσόντα:

  • Αποφοίτηση  Τμήματος Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας (δεύτερη θα θεωρηθεί προσόν).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Επικοινωνιακές ικανότητες με πελάτες
  • Πιστοποιητικό εμβολιασμού.

Οι υποψήφιοι/ιες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με μια πρόσφατη φωτογραφία τους στο email hr@divanis.com.

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια με βάση τον κανονισμό Ε.Ε. 2016/679, GDPR, και γενικώς τη νομοθεσία περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.

Καισαριανή