Υπάλληλος Γραφείου στον τομέα Ακινήτων (Commercial department)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Καθήκοντα

  • Καθημερινή επικοινωνία με μεσίτες - συνεργάτες για οργάνωση και κλείσιμο ραντεβού
  • Αναζήτηση ακινήτων στο ίντερνετ
  • Αρχειοθέτηση και καταγραφή στοιχείων ακινήτων
  • Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών όταν προκύπτουν

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά & προφορικά)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού MS Office (Excel, Word, Outllook)
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες σε συγκεκριμένα χρονικά πλαίσια
  • Ικανότητα εργασίας ως μέλος ομάδας

Τι προσφέρει η εταιρεία

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Εκπαίδευση σχετική με τα καθήκοντα της θέσης
  • Ευχάριστο και αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Εύκολη πρόσβαση στο γραφείο που βρίσκεται πλησίον του metro

Διαδικασία εκδήλωσης ενδιαφέροντος:

Εάν η συγκεκριμένη θέση εργασίας σας ενδιαφέρει, μπορείτε να εκδηλώσετε το ενδιαφέρον σας στέλνοντας ένα επικαιροποιημένο βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr.atticadiamond@hotmail.com. Παρακαλείστε να συμπεριλάβετε στο θέμα του email σας το όνομα της θέσης (‘Υπάλληλος γραφείου-Τομέας Ακινήτων’).

Ημερομηνία λήξης υποβολής βιογραφικών: 24/12/2022

Αθήνα