Για εργοδότες
Beauty Advisor
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
2001-30000
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες

Η εταιρεία Γρ. Σαράντης Α.Β.Ε.Ε, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με ηγετικά προϊόντα στον χώρο του FMCG, όπως SANITAS, AVA, NOXZEMA, STR8, BIOTEN, CARROTEN, CAMEL, AFROSO, TUBOFLO, ORZENE, WASH&GO, BIO-OIL, LANES, κ.α. επιθυμεί να προσλάβει για το νομό Αττικής:

(ΚΩΔ. ΑΓΓΕΛΙΑΣ: BA_11.2022)

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες, ανεπτυγμένο πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας και να χαρακτηρίζεται από υψηλό επίπεδο ανάληψης πρωτοβουλιών και πελατοκεντρική αντίληψη.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εξασφαλίζει την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των πελατών που επισκέπτονται τα σημεία πώλησης της ευθύνης του/της
  • Έχει άριστη γνώση των προϊόντων και των εκάστοτε προωθητικών ενεργειών της εταιρείας
  • Παρέχει συμβουλές περιποίησης του δέρματος, προτείνει και δειγματίζει τα κατάλληλα προϊόντα εξηγώντας τους τρόπους χρήσης αυτών
  • Διατηρεί σε άριστη κατάσταση τα ράφια και το χώρο του καταστήματος, που διατίθενται για την εταιρεία

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο TEI/ΙΕΚ Αισθητικής/Κοσμετολογίας
  • Έως 3 έτη εργασιακή εμπειρία στις πωλήσεις - προϋπηρεσία στον χώρο των καλλυντικών περιποίησης προσώπου θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά & προφορικά)
  • Καλός χειρισμός Η/Υ

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό όμιλο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τα ταλέντα σας και να αναπτύξετε τις ικανότητές σας στον Όμιλό μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

Μαρούσι
πριν ένα χρόνο