Για εργοδότες
Spa Therapist
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
251-500
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
ΡόδοςΤοποθεσία
Ρόδος
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Τα  Ella Resorts, μια καινούρια αλυσίδα πολυτελών ξενοδοχείων στη Ρόδο και την Κέρκυρα,

εξαιρετικά υψηλής ποιότητας υπηρεσιών,

ζητούν να προσλάβουν για την καλοκαιρινή σεζόν 2023:

Spa Therapist

 Περιγραφή θέσης:

  • Εκτέλεση θεραπειών ευεξίας σύμφωνα με διεθνώς αναγνωρισμένα πρωτόκολλα
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου υγιεινής και ασφάλειας στις καμπίνες πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος των θεραπειών
  • Υποδοχή και ξενάγηση των πελατών στους χώρους του spa, επεξήγηση και παροχή συμβουλών σχετικά με τον κατάλογο θεραπειών
  • Πολύ καλή γνώση όλων των παρεχόμενων υπηρεσιών του ξενοδοχείου με σκοπό την ολιστική εμπειρία διαμονής των πελατών
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Τήρηση ημερήσιων κρατήσεων βάσει διαθεσιμότητας

Απαραίτητα Προσόντα υποψήφιων  :

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Αισθητικής/Φυσικοθεραπείας ή παρεμφερούς ειδικότητας
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους
  • Πλήρη εκπαίδευση στα πρωτόκολλα υπηρεσιών της εταιρείας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαμονή και ημερίσιο γεύμα
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Δυνατότητα μακροχρόνιας απασχόλησης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν πλήρη βιογραφικά σημειώματα.

Ρόδος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή