Για εργοδότες
Κωδ:GPpln 2022
ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΘήβαΤοποθεσία
Θήβα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΑγροτικάΚατηγορία θέσης
Αγροτικά

Η PLANTAS ΜΑΕ

ΖΗΤΑ

ΓΕΩΠΟΝΟ  ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Περιγραφή Θέσης :

Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στο Γενικό Διευθυντή της Εταιρείας και θα έχει σαν βασική αρμοδιότητα, την αποτελεσματική οργάνωση της παραγωγικής διαδικασίας σποράς , της συσκευασίας και των φορτώσεων.

Προσόντα :

  • Πτυχιούχος Γεωπονικού Πανεπιστημίου η ΑΤΕΙ, με επιθυμητή εξειδίκευση στον τομέα της φυτικής παραγωγής.
  • Εμπειρία στην παραγωγική διαδικασία πολλαπλασιαστικού υλικού, επιθυμητή.
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση MS OFFICE και ERP εφαρμογών.
  • Διοικητικές, οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα της εργασίας και την επίτευξη των στόχων.
  • Κάτοικος ευρύτερης περιοχής Θηβών ή Χαλκίδας.

Παροχές Εταιρείας :

  • Ικανοποιητικές αποδοχές.
  • Εταιρικό κινητό.
  • Ομαδικό νοσοκομειακό πρόγραμμα ασφάλισης.

Θήβα