Διαχειριστής ακινήτων βραχυχρόνιας μίσθωσης / Airbnb Manager
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
51-100
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η κατασκευαστική εταιρεία Zafido Holding Hellas Ltd που δραστηριοποιείται και στον χώρο βραχυχρόνιας μίσθωσης αναζητά Airbnb Manager για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση της πλατφόρμας των AIRBNB και στήσιμο ΟΤΑ’s
  • Οργάνωση εργασιών "στησίματος" νέων ακινήτων
  • Προμήθειες εξοπλισμού (Ιματισμός, έπιπλα, ηλ. συσκευές)
  • Διαχείριση τεχνικών συντήρησης των ακινήτων
  • Διαχείριση προσωπικού & επισκεπτών
  • Επικοινωνία με πελάτες & προμηθευτές

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εμπειρία σε διαχείριση ακινήτων πάσης φύσεως
  • Έμφαση στην οργάνωση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλή γνώση Αγγλικών Η/Υ και προγραμμάτων Office Word Excel
  • Πτυχίο τουριστικών επαγγελμάτων ή κατεύθυνσης διοίκησης επιχειρήσεων ή παρεμφερούς αντικειμένου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση: 24 μήνες

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια.

Γλυφάδα