Για εργοδότες
Υπάλληλος Εμπορικής Διαχείρισης E-Shop
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Fitshop.gr είναι η νούμερο ένα εταιρεία πώλησης εξοπλισμού πολεμικών τεχνών,  ειδών γυμναστικής και αθλητικής ένδυσης, διαθέτοντας το μεγαλύτερο κατάστημα εξειδικευμένο στις πολεμικές τέχνες παγκοσμίως, ένα βραβευμένο για την ποιότητα παροχής υπηρεσίας ηλεκτρονικό κατάστημα και προσωπικό που ξεπερνά τα 20 άτομα.

Αναζητά Υπάλληλο Εμπορικής Διαχείρισης E-Shop, πλήρους ή μερικής απασχόλησης για το ηλεκτρονικό κατάστημα στο Μαρούσι.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος Παραγγελιών
  • Τιμολόγηση και διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Έκδοση παραστατικών και καταχώρηση τιμολογίων
  • Ενημέρωση καρτέλας πελατών - προμηθευτών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Πτυχίο Οικονομικής κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων ΑΕΙ/ΤΕΙ θα συνεκτιμηθεί
  • Καλή γνώση και εμπειρία σε ERP συστήματα (ATLANTIS)
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε e-shop ή άλλη θέση σχετική με την Τιμολόγηση και διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Υπευθυνότητα, οργάνωση και συνέπεια
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Η εταιρεία θα σε στηρίξει σε κάθε σου βήμα προσφέροντας:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Σημαντικές ευκαιρίες προσωπικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα πλήρους ή μερικούς απασχόλησης.

Αν αγαπάς τις πολεμικές τέχνες ή τη γυμναστική και θέλεις να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας, σε περιμένουμε να σε γνωρίσουμε!

Μαρούσι
πριν 2 χρόνια
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση