Για εργοδότες
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ E-SHOP
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Fitshop.gr είναι η νούμερο ένα εταιρεία πώλησης εξοπλισμού πολεμικών τεχνών,  ειδών γυμναστικής και αθλητικής ένδυσης, διαθέτοντας το μεγαλύτερο κατάστημα εξειδικευμένο στις πολεμικές τέχνες παγκοσμίως, ένα βραβευμένο για την ποιότητα παροχής υπηρεσίας ηλεκτρονικό κατάστημα και προσωπικό που ξεπερνά τα 20 άτομα.

Αναζητά Υπάλληλο Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης E-shop, πλήρους ή μερικής απασχόλησης για το ηλεκτρονικό κατάστημα στο Μαρούσι.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή διαχείριση παραγγελιών internet
  • Λήψη τηλεφωνικών παραγγελιών και συντονισμός διαδικασίας κατόπιν επικοινωνίας με εσωτερικούς συνεργάτες.
  • Κατανόηση και προσδιορισμός αιτήματος πελατών, οικοδόμηση κλίματος εμπιστοσύνης, καθοδήγησή και παροχή συμβουλευτικής υποστήριξης.
  • Εξυπηρέτηση πελατών (τηλέφωνο, email, social media)
  • Παρακολούθηση και έλεγχος κατάστασης παραγγελιών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και άριστη χρήση του προφορικού και γραπτού λόγου
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Γνώσεις πολεμικών τεχνών & fitness θα εκτιμηθούν

Η εταιρεία θα σε στηρίξει σε κάθε σου βήμα προσφέροντας:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Σημαντικές ευκαιρίες προσωπικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα πλήρους ή μερικούς απασχόλησης.

Αν αγαπάς τις πολεμικές τέχνες ή τη γυμναστική και θέλεις να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας, σε περιμένουμε να σε γνωρίσουμε!

Μαρούσι
πριν 2 χρόνια
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση