Για εργοδότες
ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ – ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία BFS GROUP, αναζητά τελειόφοιτους ή σπουδαστές ΤΕΙ ή ΙΕΚ, για να πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση σε συνεργασία με το εκπαιδευτικό ίδρυμα φοίτησης από τμήματα:

  • Λογιστικής
  • Χρηματοοικονομικών
  • Διοίκησης Επιχειρήσεων - Marketing
  • Πληροφορικής
  • Μηχανογράφησης
  • Γραμματειακής Υποστήριξης

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση αιτήσεων και παραστατικών (CRM)
  • Υποστήριξη λειτουργιών λογιστηρίου & back office
  • Φυσική και ηλεκτρονική αρχειοθέτηση εγγράφων

Τα επιθυμητά προσόντα των υποψηφίων που αναζητούμε είναι:

  • Υπευθυνότητα, Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές & Οργανωτικές Ικανότητες
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Διάθεση για εργασία

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητα άμεσης πρόσληψης με την ολοκλήρωση της πρακτικής άσκησης
  • Εύκολη πρόσβαση από τα ΜΜΜ (Ακριβώς δίπλα στο μετρό του Αγίου Δημητρίου)

                                           Σας περιμένουμε με χαρά στην Ομάδα μας!

Άγιος Δημήτριος
πριν ένα χρόνο
Entry / Αρχάριος
Πρακτική άσκηση / Μαθητευόμενος/η