Για εργοδότες
Κωδ:PD6686
 Υπάλληλος Τμήματος Πληροφορικής-Eshop Manager
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Ζητάμε :

Υπάλληλο Πληροφορικής/E-shop Manager με πάθος για τις νέες τεχνολογίες, για να αναπτύσσει, να υλοποιεί, να προσαρμόζει τα υφιστάμενα συστήματα και να υποστηρίζει την εταιρία μας  στη διαρκή της εξέλιξη.

Ο ρόλος του IT - Eshop Manager θα είναι η διαχείριση, ο σχεδιασμός, η οργάνωση, η παρακολούθηση των προϊόντων της εταιρίας καθώς επίσης η χρήση ηλεκτρονικών εργαλείων για αύξηση της αναγνωρισιμότητας και προβολής της εταιρίας

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση των προϊόντων του e shop  και των πληροφοριών τους
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα
  • Κατηγοριοποίηση προϊόντων
  • Διαχείριση social media και άλλων marketing καναλιών
  • Αποστολή newsletters

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία ως Διαχειριστής e-shop
  • Εργασιακή εμπειρία διαχείρισης ERP συστήματος

Επιθυμητά προσόντα

  • Πτυχίο σχετικό με Πληροφορική/Marketing
  • Γνώση και εξοικείωση με την πλατφόρμα ηλεκτρονικού εμπορίου PrestaShop
  • Γνώση και διαχείριση Social Media (Facebook, Instagram κ.ά.)
  • Γνώση Google Ads / Facebook Ads
  • Γνώση και εξοικείωση με ERP σύστημα ΕΝΤERSOFT

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Πλήρης απασχόληση (8ωρη πενθήμερη εργασία)
  • Ανταγωνιστικό πακέτο μηνιαίων αποδοχών
Βόλος
πριν 2 χρόνια