Για εργοδότες
Υπεύθυνος Αποθήκης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Διεθνής Αθλητική ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΕΠΕ είναι η Νο.1 Ελληνική εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται τα τελευταία 42 χρόνια στο εμπόριο αθλητικών ειδών.

Σήμερα, τα αθλητικά σήματα Admiral, Kappa, Maui and Sons και Starter προωθούνται μέσω των 134 Admiral Sport Shops τα οποία αποτελούν ένα ισχυρό δίκτυο πώλησης σε Ελλάδα, Βουλγαρία, Κόσοβο και Κύπρο και προσφέρουν μεγάλη ποικιλία σε αθλητικά ρούχα, είδη σπορ, casual ρουχισμό, αξεσουάρ, αθλητικά παπούτσια, καθώς και εξειδικευμένο εξοπλισμό για τα δημοφιλέστερα αθλήματα. Η ευρύτερη οικογένεια της Admiral αριθμεί περισσότερους από 700 εργαζομένους, ενώ η εταιρία διαθέτει σημεία πώλησης shop in shop αλλά και σε καταστήματα duty free.

Η Εταιρεία ζητά να καλύψει τη θέση : Υπεύθυνος Αποθήκης.

Απασχόληση : Full-Time

Τοποθεσία Θέσης : Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης :

  • Εκτέλεση Παραγγελιών
  • Διαχείριση και παρακολούθηση αποθέματος.
  • Διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού Αποθήκης.
  • Οργάνωση αποθήκης για την εύρυθμη λειτουργία της.
  • Παρακολούθηση συστήματος αξιολογήσεων ανθρώπινου δυναμικού και διαδικασιών της αποθήκης.

Επιθυμητά Προσόντα :

  • Πέντε (5) χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώση MS Office.
  • Γνώση Λογισμικού WMS. Γνώση του λογισμικού MANTIS θα θεωρηθεί επιπλέον πλεονέκτημα.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.
Ασπρόπυργος