Για εργοδότες
Μηχανικός Παραγωγής
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η ομάδα του Hiring Solutions | kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανικής εταιρείας στην περιοχή των Οινοφύτων, να καλύψει τη θέση του Μηχανικού Παραγωγής - Συντήρησης.

Καθήκοντα:

  • Καθημερινός έλεγχος αποτελεσματικής λειτουργίας των μηχανών
    παραγωγής
  • Σύνταξη του προγράμματος παραγωγής
  • Τήρηση διαδικασιών και φακέλων του τμήματος Παραγωγής
  • Επίλυση προβλημάτων που προκύπτουν κατά τη λειτουργία των
    μηχανών
  • Τήρηση προγράμματος προληπτικής συντήρησης του εξοπλισμού
  • Παραγγελία ανταλλακτικών και λοιπών βοηθητικών υλικών
  • Ενεργός συμμετοχή στα Project του τμήματος

Προσόντα:

  • Δίπλωμα ή Πτυχίο Μηχανολόγου / Μηχανικού τεχνικής σχολής/λυκείου/ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ
  • Απαραίτητη πρακτική εμπειρία 1-3 χρόνια σε τμήμα Συντήρησης
    (π.χ. αλλαγές ρουλεμάν, ιμάντων, γνώση πνευματικών συστημάτων,
    κλπ)
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (πρωί - απόγευμα)
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστες γνώσεις Η/Υ (Office)
  • Επιθυμητή γνώση μηχανολογικού σχεδίου (AutoCAD)

Ο πελάτης προσφέρει:

  • Μόνιμη και πλήρη απασχόληση με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
Οινόφυτα