Για εργοδότες
Κωδ:ΘΗΒΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
Ηλεκτρολόγο Συντήρησης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΘήβαΤοποθεσία
Θήβα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο της Θήβας:

Βασικές αρμοδιότητες :
• Έλεγχος της καλής λειτουργίας των ηλεκτρικών μερών του εργοστασίου-μηχανημάτων
• Συντήρηση των ηλεκτρολογικών μηχανών και εγκαταστάσεων
• Επισκευές ηλεκτρολογικών βλαβών
• Ηλεκτρονική τήρηση συντηρήσεων/βλαβών
• Τήρηση και έλεγχος αποθήκης ανταλλακτικών σε συνεργασία με το τμήμα Προμηθειών
• Έλεγχος της πυροσβεστικής εγκατάστασης και διάφορων τμημάτων του εργοστασίου
• Συνεργασία με τον μηχανικό για από κοινού αντιμετώπιση των διάφορων μηχ/κων προβλημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

• Πτυχίο Ηλεκτρολόγου/Αυτοματιστή (ΤΕΙ – Τεχνικής Σχολής Ηλεκτρολογικής κατεύθυνσης)
• Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε βιομηχανία (Επιθυμητή)
• Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
• Καλή γνώση ηλεκτρολογικών σχεδίων.
• Γνώση αυτοματισμών παραγωγικών μηχανών.
• Προϋπηρεσία ικανή ώστε να έχει αναπτύξει τις επόμενες δεξιότητες:
Εντοπισμό και άρση ηλεκτρολογικών βλαβών σε διατάξεις αυτοματισμού.
• Για άντρες υποψήφιους εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Παροχές:

• Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δώρέαν μεταφορά για κατοικούς νομού Αττικής
• Προοπτικές εξέλιξης

Θήβα