Για εργοδότες
Κωδ:GRA236
Βοηθός Εκτέλεσης Παραγγελιών & Γραμματειακής Υποστήριξης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Agroza παράγει και εμπορεύεται προϊόντα για το τομέα της γεωργίας και της δημόσια υγείας, τα οποία διανέμονται σε περισσότερα από 1500 καταστήματα σε Ελλάδα και εξωτερικό. Δίνει αξιόπιστες και καινοτόμες λύσεις σχεδόν 40 χρόνια, στηρίζοντας μέσω των συνεργατών της, τον παραγωγό και τον ερασιτέχνη.

Ενδιαφερόμαστε να προσλάβουμε άμεσα υπάλληλο για τη θέση με τίτλο, Βοηθός Εκτέλεσης Παραγγελιών & Γραμματειακής Υποστήριξης για την έδρα μας στην Ηλιούπολη, Αττικής.

Αρμοδιότητες

  • Απάντηση τηλεφωνικών κλήσεων και ανακατεύθυνση τους όταν χρειάζεται
  • Αρχειοθέτηση και ενημέρωση στοιχείων επικοινωνίας εργαζομένων, πελατών, προμηθευτών και εξωτερικών συνεργατών
  • Λήψη και καταγραφή παραγγελιών
  • Τιμολόγηση & καταχώρηση παραστατικών στο σύστημα
  • Έλεγχος αποθεμάτων & παραγγελίες προς προμηθευτές
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών
  • Ανάπτυξη και διατήρηση συστήματος αρχειοθέτησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως Γραμματέας ή Διοικητικός Βοηθός τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Άριστη γνώση στο MS Office ή/και Google Workspace (ή/και άλλης σουίτας εργασίας)
  • Άριστες δεξιότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας, Ελληνικά και Αγγλικά
  • Προηγούμενη εμπειρία στη χρήση συστήματος ERP - CRM, ιδανικά Softone.
  • Ακεραιότητα και επαγγελματισμός
  • Εξοικείωση με τεχνικές οργάνωσης γραφείου και βελτιστοποίησης
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών και διαχείρισης χρόνου
  • Εκπαίδευση ανωτέρου επιπέδου
  • Συνέπεια και ομαδικό πνεύμα

Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Ηλιούπολη
πριν 2 χρόνια
Με μεγάλη εμπειρία