Για εργοδότες
Πολιτικός μηχανικός / Αρχιτέκτων μηχανικός
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Green Properties είναι η μεγαλύτερη εταιρεία στον τομέα της ανάπτυξης και κατασκευής οικιστικών ακινήτων στην Ελλάδα. Κατασκευάζουμε πράσινες (Α⁺), smart κατοικίες, με minimal αρχιτεκτονική στοχεύοντας στην επίτευξη της ιδανικής λύσης για τους πελάτες μας σε ανταγωνιστικές τιμές.

Η έδρα μας βρίσκεται στην Αθήνα, 400 μέτρα από το μετρό του Συγγρού Φιξ σε νέα πλήρως ανακαινισμένα γραφεία.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας αναζητούμε για το εμπορικό μας τμήμα:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ενεργειακή επιθεώρηση και έκδοση ενεργειακών πιστοποιητικών.
  • Έλεγχος ακινήτων και έκδοση ηλεκτρονικής ταυτότητας κτιρίων.
  • Έλεγχος φακέλων για το Εξοικονομώ και επικοινωνία με τους ιδιοκτήτες για την βέλτιστη πρόταση εξοικονόμησης ενέργειας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Γνώση προγράμματος ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ
  • Καλή γνώση MsOffice & Autocad
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες, συνέπεια, υπευθυνότητα.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς στην μεγαλύτερη εταιρεία ανάπτυξης Οικιστικών Ακινήτων στην Ελλάδα, περιμένουμε το βιογραφικό σου.

Καλλιθέα
πριν 2 χρόνια
Entry / Αρχάριος