Για εργοδότες
Κωδ:6031022
ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία Κώστας Α. Παπαέλληνας (Ελλάς) ΑΕΒΕ δραστηριοποιείται από το 1969 στην ελληνική αγορά στους τομείς Υγείας, Φροντίδας, Ομορφιάς και Διατροφής με κορυφαία προϊόντα όπως Geisha, Tabasco, Spira, Scholl, Lutece, Holco κ.α.. Στο πλαίσιο της δυναμικής της ανάπτυξης, η εταιρία στοχεύει να ενδυναμώσει το τμήμα Καταναλωτικών Προϊόντων , με τη θέση ενός Πωλητή Καταναλωτικών Προϊόντων για την Δυτική Ελλάδα με έδρα την Πάτρα.

Αν έχεις δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα και άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες , στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος μιας δυναμικής ομάδας.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Επίτευξη ατομικών ποιοτικών και ποσοτικών στόχων
  • Παραγγελιοληψία, πώληση και διεύρυνση κωδικολογίου στα σημεία ευθύνης
  • Διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου της περιοχής ευθύνης και ανάπτυξη της διανομής των προϊόντων
  • Ανάπτυξη του πελατολογίου με νέες βιώσιμες και κερδοφόρες συνεργασίες
  • Σύναψη και τήρηση εμπορικών συμφωνιών με τους πελάτες
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Επίβλεψη της συνολικής παρουσίασης των προϊόντων στο δίκτυο συνεργατών μας
  • Ενασχόληση με το στήσιμο ή/και το γέμισμα των χώρων και παρακολούθηση ελλείψεων
  • Επίλυση των προβλημάτων των πελατών

Απαραίτητα προσόντα :

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων, ιδανικά στον κλάδο του τροφίμου
  • Θα εκτιμηθεί πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια στην επαρχία
  • Καλή γνώση αγγλικών και χειρισμού Η / Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Οργάνωση, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Δημιουργική διάθεση, δυναμική προσωπικότητα με πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ικανότητες αποτελεσματικής επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Η εταιρία προσφέρει :

  • Άριστες συνθήκες εργασίας και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ιδιωτική ασφάλιση
  • Έξτρα Μπόνους
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό &tablet

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις προϋποθέσεις μπορούν να στείλουν
Βιογραφικό σημείωμα στο
email: careers@costaspapaellinas.gr με τον κωδικό 6031022

Σημείωση: Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης

Πάτρα
πριν 2 χρόνια