Για εργοδότες
ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ (ΒΑΡΔΙΑ)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Ποιοί Είμαστε
Η ΕΛΒΑΛ αποτελεί τον τομέα έλασης Αλουμινίου της ΕΛΒΑΛΧΑΛΚΟΡ Α.Ε και είναι μία από τις κορυφαίες Εταιρίες του κλάδου, σε παγκόσμιο επίπεδο και η μοναδική στην Ελλάδα. Η ΕΛΒΑΛ προσφέρει αξιόπιστες και ανταγωνιστικές λύσεις, που καλύπτουν τις απαιτήσεις και των πλέον απαιτητικών πελατών της. Για περισσότερα από 40 χρόνια, αναγνωρίζεται ως ένας αξιόπιστος συνεργάτης και πρωτοπόρος παραγωγός προϊόντων αλουμινίου, με ευρύ χαρτοφυλάκιο προϊόντων υψηλής ποιότητας.

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Επιλύει ζητήματα ηλεκτρολογικού εξοπλισμού που έχουν ως αποτέλεσμα καθυστερήσεις στην παραγωγή
  • Συμμετέχει σε συντηρήσεις Μονάδων Παραγωγής
  • Συμμετέχει στην εγκατάσταση νέων μηχανημάτων
  • Εργασία σε εναλλασσόμενη βάρδια
Γνώσεις, προσόντα και εμπειρία
  • Πτυχίο (ΤΕΙ) Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας στον τομέα Αυτοματισμού
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Κατανόηση ηλεκτρολογικού σχεδίου
  • Καλή γνώση AC & DC κινητήρων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλό επίπεδο δεξιοτήτων πληροφορικής (Microsoft office, Internet skills)
Παροχές στους Εργαζομένους
Η Εταιρία μας παρέχει ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, στο οποίο ενθαρρύνεται η συνεργασία και η συνεχής εκπαίδευση. Επιπλέον, η ΕΛΒΑΛ προσφέρει στους εργαζομένους της ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και ευρύ φάσμα παροχών.
Οινόφυτα
πριν 2 χρόνια