Για εργοδότες
Σύμβουλος Πωλήσεων με έδρα στα Ιωάννινα (ref.252022)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας
  • Επίτευξη συμφωνιών με πελάτες
  • Αύξηση του τζίρου πωλήσεων στην περιοχή ευθύνης
  • Καθημερινές επισκέψεις σε πελάτες για παρουσίαση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας
  • Παρακολούθηση και αξιολόγηση του ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών (3) ετών σε συναφή εταιρεία ή κλάδο
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • MS Office άριστη γνώση
  • Δυνατότητα ταξιδίων και διανυκτέρευσης εκτός έδρας.
  • Οι άνδρες υποψήφιοι να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Απαραίτητες ικανότητες:

  • Αναλυτικός τρόπος σκέψης με ταυτόχρονη δημιουργικότητα & πελατοκεντρικότητα
  • Ικανότητα πολύ καλής επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Πρωτοβουλία και αναπτυγμένο το αίσθημα της ευθύνης
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, ευελιξία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές και άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρεία με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά και τα Βαλκάνια
  • Συνεχή εκπαίδευση

Email: hr@vitex.gr

Ιωάννινα
πριν 2 χρόνια