Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΕ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Ποιοι είμαστε:

Είμαστε η εταιρεία “PublicSoft”, μια εταιρεία πληροφορικής και παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών. Συσταθήκαμε το 2017 και με γνώμονα την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών & φιλικών λογισμικών καταφέραμε να απαριθμούμε σήμερα πάνω από 20 μέλη στην ομάδα μας.

Ποιοι είναι οι πελάτες μας:

Οργανισμοί του Δημοσίου, όπως ΟΤΑ, Νομικά Πρόσωπα Δημοσίου Δικαίου, Δημόσιες Μονάδες Υγείας (Νοσοκομεία, ΥΠΕ) είναι μερικοί από τους αξιόλογους πελάτες μας.

Τι προσφέρουμε:

Προσφέρουμε στους φορείς μας 2 βασικές λύσεις: Λογισμικά και υπηρεσίες τεχνικής και συμβουλευτικής υποστήριξης. Η εταιρεία μας αναπτύσσει φιλικές & καινοτόμες εφαρμογές, αξιοποιώντας νέες τεχνολογίες, προκειμένου να βοηθήσει τους πελάτες της να αυξήσουν την αποτελεσματικότητα των εργασιών τους. Η κατάρτιση των στελεχών μας και η υψηλή τεχνογνωσία που διαθέτουμε στον χώρο των δημοσίων συμβάσεων, μας επιτρέπει να προσφέρουμε συμβουλευτικές υπηρεσίες στον Ν.4412/2016, αλλά και τεχνική υποστήριξη στις πλατφόρμες του Δημοσίου.

Τι ψάχνουμε:

Για να καλύψουμε την διαρκή ανάπτυξη μας, ψάχνουμε κατά καιρούς να προσθέσουμε νέα στελέχη-συναδέλφους στην ομάδα μας. Το τελευταίο διάστημα αποφασίσαμε να ανοίξουμε μια νέα θέση για:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΕ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:

- Παροχή τεχνικής υποστήριξης σε φορείς του Δημοσίου ως προς την χρήση πλατφορμών που σχετίζονται με Δημόσιες Συμβάσεις (πχ ΕΣΗΔΗΣ, ΚΗΜΔΗΣ, Διαύγεια, ΕΕΕΕ)

- Παροχή τεχνικής υποστήριξης και εκπαίδευση χρηστών σε εφαρμογές της εταιρείας μας

- Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε πελάτες μας για θέματα που σχετίζονται με την διενέργεια διαγωνιστικών διαδικασιών

Απαραίτητα προσόντα θέσης:

- Προϋπηρεσία 1-3 χρόνια (θα συνεκτιμηθεί προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση)

- Άριστη αντίληψη στη χρήση λογισμικών & εφαρμογών

- Πτυχιούχος ΑΕΙ (με προτίμηση σε σπουδές Δημόσιας Διοίκησης)

- Άριστη οργάνωση

- Συνέπεια και υπευθυνότητα

- Προθυμία και συναδελφικότητα

- Πολύ καλή γνώση Microsoft Office / WPS

- Καλή γνώση αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:

- Γνώσεις σε Δημόσιες Συμβάσεις (Ν.4412/2016)

- Εξοικείωση στις οθόνες του ΚΗΜΔΗΣ, Διαύγειας, ΕΣΗΔΗΣ

Η εταιρεία προσφέρει:

- Ικανοποιητικές αποδοχές

- Ευχάριστο κλίμα εργασίας

- Προοπτικές εξέλιξης

- Εκπαίδευση στις διαδικασίες Δημόσιας Διοίκησης

Επιπρόσθετες πληροφορίες θέσης:

- Ωράριο απασχόλησης: Δευτέρα με Παρασκευή, 9:00-17:00.

- Αφορά θέση γραφείου με καθημερινή παρουσία σε πελάτη της εταιρείας

Αθήνα
πριν ένα χρόνο