Για εργοδότες
Στέλεχος Πωλήσεων (Ηράκλειο Κρήτης)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Για την στελέχωση μιας εκ των  μεγαλύτερων  εταιριών στον κλάδο της τεχνολογίας και των τηλεπικοινωνιών η WEST AE αναζητά στελέχη πωλήσεων για την περαιτέρω ανάπτυξη του  τμήματος πωλήσεων της.

Η WEST AE. δραστηριοποιείται και στον τομέα των πωλήσεων από το 1994 παρέχοντας τεχνογνωσία και εκπαίδευση με σκοπό την οργάνωση και αναβάθμιση των τμημάτων πωλήσεων

Η WEST AE παρέχει :

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων
  • Bonus με την επίτευξη στόχου πωλήσεων
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Μισθολογική εξέλιξη
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Εκπαίδευση
  • Αξιολόγηση για διαρκή βελτίωση τεχνογνωσίας και δεξιοτήτων
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ΙΕΚ/ΑΕΙ
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια
  • Ομαδικό και συνεργατικό πνεύμα
  • Γνώση Αγγλικής και χρήση υπολογιστών
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

  Αρμοδιότητες ρόλου :

  • Διαχείριση πελατολογίου σύμφωνα με την στρατηγική της εταιρείας
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και υλοποίηση του πλάνου  που έχει τεθεί
  • Οργάνωση και λειτουργία εργασίας σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας
Ηράκλειο
Με μεγάλη εμπειρία