Για εργοδότες
Υπεύθυνος Αποθήκης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος και θα συμμετέχει ενεργά στην ομαλή λειτουργία της αποθήκης του Εργοστασίου της MEDICAIR SA

Αρμοδιότητες:

  • Ταξινόμηση αποθεμάτων και τήρηση αρχείου απογραφής μηχανογραφημένης αποθήκης
  • Παραλαβή, εκφόρτωση, μεταφορά υλών , υλικών και αναλωσίμων  και διαχωρισμός τους ανά τμήμα
  • Εσωτερικές διακινήσεις (χορηγήσεις προς παραγωγή και επιστροφές από Παραγωγή) υλών και υλικών
  • Τήρηση όλων των κανονισμών GMPs & GDPs της εταιρείας για την ασφάλεια και την υγεία
  • Καθημερινή διατήρηση της αποθήκης καθαρής και οργανωμένης
  • Έλεγχος δελτίων παραλαβής και αποστολής σε εισερχόμενες και εξερχόμενες αποστολές ετοίμου προϊόντος
  • Διαχείριση παραγγελιών πρατηρίου και παραγγελιών προς εξαγωγή

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε εργασίες μηχανογραφημένης αποθήκης
  • Γνώση προγράμματος ERP
  • Ικανότητα χειρισμού παλετοφόρου και ιδανικά άδεια χειρισμού κλάρκ
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (MS Office, Windows)
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)

Η εταιρία προσφέρει:

  • άριστο περιβάλλον εργασίας,
  • εξειδικευμένη εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης.
Σχηματάρι