Για εργοδότες
Υπάλληλος 24ωρου κέντρου λήψης εικόνας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΑσφάλειαΚατηγορία θέσης
Ασφάλεια

Η In2solution ΙΕΠΥΑ, με έδρα στον Γέρακα Αττικής και με δραστηριότητα σε όλη τη χώρα, αποτελεί μία από τις πιο καινοτόμες και δυναμικά αναπτυσσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα, η οποία προσφέρει εξειδικευμένες λύσεις ασφαλείας που ανταποκρίνονται στις ανάγκες κάθε σύγχρονης επιχείρησης και κατοικίας. Στο πλούσιο πελατολόγιό μας ανήκουν μεγάλες επιχειρήσεις, οργανισμοί του δημοσίου αλλά και εκατοντάδες ιδιώτες, οι οποίοι μας εμπιστεύονται καθημερινά για την προστασία τους.

Όραμα μας είναι να βελτιώσουμε την ποιότητα ζωής των ανθρώπων κι επιχειρήσεων που μας εμπιστεύονται, διασφαλίζοντας ότι όλα όσα έχουν ουσιαστική αξία για εκείνους είναι ασφαλή και προστατευμένα.

Στο πλαίσιο του αναπτυξιακού πλάνου της, η εταιρία αναζητά να προσλάβει

Υπάλληλο 24ωρου κέντρου λήψης εικόνας

Περιγραφή Θέσης Εργασίας – Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εργασία σε 8ώρες βάρδιες (όλο το 24ωρο)
  • Παρακολούθηση ειδοποιήσεων μέσω ευφυούς πλατφόρμας διαχείρισης συστημάτων καμερών CCTV
  • Εκτέλεση προκαθορισμένων ελέγχων
  • Πιστή εφαρμογή πρωτοκόλλου ενεργειών προς τις αρμόδιες αρχές και τους πελάτες
  • Παροχή απομακρυσμένης υποστήριξης πελατών

Προσόντα

  • Καλή γνώση Windows και MS-Office
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Αγγλικής
  • Επιθυμητή κατοχή πτυχίου κολεγίου ή ΙΕΚ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις με ικανότητα Ι1 για τους άνδρες υποψηφίους.
  • Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας κατηγορία Α’.

Δεξιότητες

  • Αξιοπιστία, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Οργανωτική ικανότητα εκτέλεσης εργασιών σύμφωνα με προκαθορισμένα χρονοδιαγράμματα

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Σταθερή και μόνιμη απασχόληση, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση
Αθήνα