Υπάλληλος Καταμέτρησης & Ταμειακών Συμφωνιών (Άδεια Security)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Εταιρείες Security
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΑσφάλειαΚατηγορία θέσης
Ασφάλεια

Υπάλληλος Καταμέτρησης & Ταμειακών Συμφωνιών (Άδεια SECURITY)

Η PROTECT CASH SOLUTIONS A.E., η μεγαλύτερη Ελληνική Εταιρεία Χρηματαποστολών, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της,   προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό στην  ειδικότητα,

                                  Υπάλληλος Καταμέτρησης & Ταμειακών Συμφωνιών

                                         στο επιχειρησιακό της κέντρο στην Αθήνα.

Οι πελάτες μας είναι τα κορυφαία Πιστωτικά Ιδρύματα, οι μεγαλύτεροι Όμιλοι Λιανικής και λοιπές Επιχειρήσεις στην Ελλάδα.

Καθήκοντα:

Ο / η Καταμετρητής είναι υπεύθυνος για την διενέργεια Καταμέτρησης & Ταμειακών συμφωνιών Αξιών των πελατών μας, εφαρμόζοντας τις διαδικασίες που προβλέπονται από την εταιρεία. Το πρόγραμμα απασχόλησης είναι απογευματινό (14:00-22:00)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφαλείας σε ισχύ (ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών & Η/Υ
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και διάθεση για αποτελεσματική εργασία

Η Εταιρεία παρέχει:

  • Αποδοχές μεγαλύτερες του βασικού μισθού
  • Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση (Ομαδικό συμβόλαιο)
  • Πλήρη & μόνιμη Απασχόληση
  • Σύγχρονο και θετικό περιβάλλον με άριστο εργασιακό κλίμα
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν σας αρέσει να εξυπηρετείτε με ευγένεια, χαμόγελο και θέλετε να εργαστείτε  σε μια Σύγχρονη & Ανερχόμενη Ελληνική Εταιρεία, στείλτε μας το βιογραφικό σας ή καλέστε μας στο (216 800 7261) Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού.

Αθήνα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία