Για εργοδότες
Κωδ:RDXENG
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΩΝ ΔΕΞΑΜΕΝΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η Eταιρεία αναζητά «Μηχανικό» για μόνιμη απασχόληση, για τη στελέχωση του τμήματος Κατασκευής.

Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Συμμετοχή στην μελέτη και τον σχεδιασμό έργων κατασκευής κολυμβητικών δεξαμενών.
  • Σύνταξη προσφορών.
  • Επικοινωνία με τον πελάτη για follow up των προτάσεων της εταιρείας.
  • Πρόληψη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων κατασκευής.
  • Έλεγχος κόστους έργων.
  • Επίβλεψη συνεργείων / έργων.

Χαρακτηριστικά Υποψηφίου:

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στη σύνταξη τεχνικών προσφορών και report.
  • Οργανωτικό & Ομαδικό πνεύμα.
  • Υπευθυνότητα.
  • Δυνατότητα Ταξιδιών εκτός Αττικής, με όλα τα έξοδα καλυμμένα από την εταιρεία.

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, εταιρικό κινητό

Απαραίτητα προσόντα θέσης:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου / Ηλεκτρολόγου ή Πολιτικού Μηχανικού Πολυτεχνικής Σχολής ή ΤΕΙ.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας.
  • Άριστη γνώση AUTOCAD, Microsoft Office.
  • 5ετής προϋπηρεσία κατ’ ελάχιστον στον τομέα κατασκευής.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
Πειραιάς
Με μεγάλη εμπειρία