Για εργοδότες
Αισθητικός
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Προφίλ Υποψήφιου (ας):

Η εν λόγω θέση απαιτεί την παροχή υπηρεσιών καλλωπισμού υψηλού επιπέδου, όπως θεραπείες προσώπου / σώματος, αποτρίχωση, κ.λπ. Κύριος στόχος είναι η κάλυψη των εξατομικευμένων αναγκών του εκάστοτε πελάτη μέσω σύγχρονων προσεγγίσεων και πρακτικών, διασφαλίζοντας ένα υψηλού επιπέδου αποτέλεσμα. Αν έχετε όρεξη για δουλειά και μπορείτε να ανταπεξέλθετε σε ένα ιδιαίτερα απαιτητικό περιβάλλον εργασίας, τότε σας προσκαλούμε να δουλέψετε στην εταιρία Falireas Medical Diagnostic Laboratories στην Καλαμάτα. Θα εργαστείτε σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και θα πλαισιώνεστε από μια πολύ ικανή ομάδα συνεργατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Αισθητικής ΤΕΙ
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος αισθητικού
  • Γνώση θεραπειών προσώπου, αποτρίχωσης, leiser και βασικού μασάζ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ και Microsoft office (Word, Excel)
  • Εξοικείωση με τους ιατρικούς όρους και εξετάσεις
  • Μεθοδικότητα, συνέπεια, μεγάλη προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ευχάριστη επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα, ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία 3-5 ετών σε ανάλογη θέση
  • Γνώση μανικιούρ και πεντικιούρ εάν υπάρχει θα εκτιμηθεί
  • Εμπειρία στην πώληση των προϊόντων
  • Γνώση τυφλού συστήματος δακτυλογράφησης

Παρακαλούμε στο βιογραφικό να αναφέρονται οι βαθμολογίες πτυχίων και διπλωμάτων. Cover letter και συστατικές επιστολές προηγούμενων εργοδοτών είναι ιδιαιτέρως χρήσιμες.

Καθήκοντα: • Χειρισμός του εργαστηριακού εξοπλισμού • Θεραπείες προσώπου και σώματος • Laser - αποτρίχωση • Εκτέλεση απλών νοσηλευτικών πράξεων • Πώληση προϊόντων • Εισαγωγή αποτελεσμάτων στο ιατρικό λογισμικό

Αποδοχές: Η εταιρία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, μεγάλες προοπτικές εξέλιξης και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, σε ένα υπερσύγχρονο Ιατρικό κέντρο.

Ωράριο / Έναρξη εργασίας: Ωράριο πλήρους απασχόλησης, άμεση έναρξη εργασίας.

Επικοινωνία θα πραγματοποιηθεί μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης, προκειμένου να οριστεί ημερομηνία για συνέντευξη.

Αποστολή βιογραφικών: Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό στο email hr@falireasmedical.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Αισθητικός
Καλαμάτα
πριν 2 χρόνια