Για εργοδότες
Αρχιτέκτων / Πολιτικός Μηχανικός
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Καθήκοντα Θέσης Εργασίας:

  • Κτιριακές αποτυπώσεις (αποτύπωση στο πεδίο και ψηφιοποίηση σχεδίων)
  • Εκπόνηση μελετών πυρασφάλειας
  • Εκπόνηση αρχιτεκτονικών μελετών (κτιριακών εγκαταστάσεων) για έκδοση Άδειας δόμησης
  • Τακτοποίηση αυθαιρέτων βάσει Ν.4495/2017
  • Σύνταξη Τεχνικών Προδιαγραφών
  • Σύνταξη προμετρήσεων, τιμολογίου και προϋπολογισμού έργων

Απαιτούμενα προσόντα και εμπειρία:

  • Απόφοιτος ή Επί πτυχίο μηχανικός Πολυτεχνικής Σχολής με κατεύθυνση Αρχιτέκτων ή Πολιτικού Μηχανικού
  • Άριστή γνώση Η/Υ και εφαρμογών Office
  • Πολύ καλή γνώση AUTOCAD
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Team Player

Προσόντα που θα συνεκτιμηθούν:

  • Εμπειρία σε μελέτες ΚΕΝΑΚ / μελέτες ενεργειακής εξοικονόμησης
  • Εμπειρία σε μελέτες πυρασφάλειας (ενεργητική / παθητική)
  • Καλή γνώση ARCHICAD
  • Γνώσεις προγραμμάτων στατικών επιλύσεων
  • Γνώση προγραμμάτων τρισδιάστατης απεικόνησης (3ds max, sketchup)
  • Εμπειρία σε ζητήματα ρύθμισης αυθαιρέτων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Διεύθυνση αποστολής βιογραφικών: info@gaiasa.gr για τη θέση Αρχιτέκτονα/Πολιτικού Μηχανικού

Θεσσαλονίκη