Για εργοδότες
Κωδ:Back office 26
Yπάλληλος Back Office
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Εξυπηρέτηση πελατών / Τηλεφωνικό κέντρο
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ BACK OFFICE

Η BFS group, ένα από τα μεγαλύτερα Call Center συνεργαζόμενο με τράπεζες, μεγάλες εταιρείες τηλεπικοινωνιών, εναλλακτικούς παρόχους ενέργειας και άλλες μεγάλες εταιρείες, αναζητά άτομα υπεύθυνα & με οργανωτικές δεξιότητες, με σκοπό να ενταχθούν στο Back Office της εταιρείας.

Αρμοδιότητες:

  • Διεκπεραίωση διαδικασιών που σχετίζονται με τις αιτήσεις των πελατών
  • Επίλυση προβλημάτων που μπορεί να προκύψουν

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε θέσεις υπάλληλου back office απαραίτητα σε εταιρεία τηλεπικοινωνιών
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση γραπτού & προφορικού λόγου
  • Εργατικότητα & υπευθυνότητα
  • Συνέπεια & οργανωτικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εχεμύθεια & ευγένεια

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε εναλλακτικούς παρόχους ενέργειας, παρόχους τηλεπικοινωνιών, εταιρείες ταχυμεταφορών ή άλλες ανάλογες εταιρείες.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό μισθό , υψηλότερο του βασικού
  • Ασφάλιση
  • Έξτρα πριμ παραγωγικότητας
  • Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου
  • Extra υγειονομικές παροχές και Δωρεάν Πρόγραμμα Υγείας
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε διαγωνισμούς για το επόμενο rising star του ομίλου μας.
  • Εύκολη πρόσβαση (δίπλα ακριβώς στο μετρό Αγ. Δημήτριος)
Άγιος Δημήτριος