Συνεργάτη για επιστημονική υποστήριξη πωλήσεων αναλυτικών οργάνων στην Νότια Ελλάδα, με έδρα την Αθήνα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ κατά προτίμηση Xημικού ή Xημικού Mηχανικού
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής, και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας (γραπτή και προφορική), πνεύμα συνεργασίας, υπευθυνότητα, οργάνωση, μεθοδικότητα.
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου.
  • Εμπειρία όργανα χρωματογραφίας επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.

Γνωρίσματα και δεξιότητες:

  • Στέλεχος νέο, δραστήριο, φιλόδοξο, που να το ενδιαφέρει η επαγγελματική του ανάπτυξη και εξέλιξη στον χώρο της επιστημονικής υποστήριξης πωλήσεων.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, πωλήσεων και δεξιότητες διαπροσωπικών σχέσεων
  • Έμφαση στο αποτέλεσμα με λογική και μεθοδική προσέγγιση
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης και στενά περιθώρια χρόνου
  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Αρμοδιότητες:

  • Επιστημονική υποστήριξη των πελατών της εταιρείας σε θέματα λειτουργικότητας και παραγωγικότητας των προϊόντων που προωθεί.
  • Ενημέρωση-εκπαίδευση των πελατών για την μεγιστοποίηση της εκμετάλλευσης των προϊόντων που προωθεί η εταιρεία.
  • Σύνταξη διαμόρφωσης των οργάνων που προωθεί, ανάλογα με τις απαιτήσεις των πελατών, καθώς και προσφορών και παρακολούθησης αυτών.

Προσφέρονται:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

ΠΑΡΟΧΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ

Η εταιρία δηλώνει ότι τα δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα που περιέχονται στην αποστελλόμενη αίτηση και τα βιογραφικά σημειώματα των υποψηφίων αποτελούν αντικείμενο επεξεργασίας σύμφωνα με τον Κανονισμό ΕΕ 2016/679 και το σχετικό εθνικό νομοθετικό πλαίσιο περί προστασίας δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα με αποκλειστικό σκοπό την αξιολόγηση των επαγγελματικών προσόντων και ικανοτήτων τους για την θέση  για την οποία υποβάλλουν την αίτηση. Αποδέκτες αυτών των προσωπικών δεδομένων είναι μόνο οι υπάλληλοι της εταιρίας που είναι ειδικώς επιφορτισμένοι με αυτήν  την επεξεργασία ή/και άλλοι εξωτερικοί συνεργάτες της εταιρίας οι οποίοι έχουν ειδικά εξουσιοδοτηθεί από αυτήν ειδικά για τον σκοπό αυτόν δηλαδή για την συγκέντρωση και αξιολόγηση των υποβαλλομένων αιτήσεων και βιογραφικών σημειωμάτων ως προς τις θέσεις εργασίας οι οποίες αυτές απευθύνονται.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες
βιογραφικό.

στην  διεύθυνση e-mail: elo@asteriadis.gr

ή στο Fax: 210 82.39.567 – Υπόψη: κας Λογαρά.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αθήνα