Για εργοδότες
Κωδ:SECR KR HER
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ/ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΑΣΘΕΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η EUROMEDICA ένας από τους μεγαλύτερους ιδιωτικούς παρόχους Υγείας στην Ελλάδα με υπηρεσίες πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας περίθαλψης μέσω εκτενούς δικτύου σε όλη την Ελλάδα (Διαγνωστικά Κέντρα, Ιδιωτικές Κλινικές, Μονάδες Τεχνητού Νεφρού και Κέντρα Αποκατάστασης) ενδιαφέρεται να προσλάβει για την στελέχωση του Διαγνωστικού Κέντρου Παγκρήτια Υγεία στο Ηράκλειο Κρήτης :

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ/ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΑΣΘΕΝΩΝ

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση ασθενών / συνεργατών
  • Συντονισμός ραντεβού ασθενών
  • Δακτυλογράφηση ιατρικών πορισμάτων
  • Τιμολόγηση ασθενών - Ταμείο
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας (εξερχόμενης/εισερχόμενης)

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Διοίκησης Μονάδων Υγείας, Οικονομικών ή συναφές
  • Επιθυμητή αντίστοιχη προηγούμενη εργασιακή εμπειρία
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και δακτυλογράφησης
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Υψηλό προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πολύ καλή επικοινωνία, υπευθυνότητα και προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πολύ καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές αναλόγως εμπειρίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι οι οποίοι πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις και ενδιαφέρονται για την συγκεκριμένη θέση εργασίας, μπορούν να αποστείλουν το  βιογραφικό τους σημείωμα  επιλέγοντας Αίτηση αναγράφοντας τον κωδικό θέσεως εργασίας SECR KR HER.

Ηράκλειο
πριν 2 χρόνια
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία