Για εργοδότες
Υπάλληλος γραφείου - Τμήμα Προμηθειών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Eταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των βιομηχανικών υλικών συσκευασίας, βρίσκεται σε αναζήτηση υποψήφιων για την κάλυψη θέσης Υπαλλήλου Τμήματος Προμηθειών.

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει ως κύριο καθήκον τη διαχείριση και εκτέλεση των διαδικασιών για τη σωστή οργάνωση και εύρυθμη λειτουργία του τμήματος.

Η θέση θα έχει έδρα τις εγκαταστάσεις της εταιρείας στον Δήμο Αχαρνών.

Περιγραφή Θέσης: Υπάλληλος γραφείου

  • Συμμετοχή στην προετοιμασία των  παραγγελιών της εταιρείας προς τους προμηθευτές.
  • Επικοινωνία με τη διοίκηση και επιβεβαίωση.
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Καταχώρηση τιμολογίων
  • Επικοινωνία με τους προμηθευτές για την ημερομηνία παραλαβής των παραγγελιών
  • Επικοινωνία με την διοίκηση και το τμήμα πωλήσεων για την εξέλιξη των παραγγελιών.
  • Τήρηση του αρχείου προσφορών της εταιρείας, παρακολούθηση των προσφορών κοκ
  • Εργασία σε ομάδα.
  • 1-2 ολιγοήμερα ταξίδια στο εξωτερικό

Προσόντα – Δεξιότητες

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε τμήμα προμηθειών
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Δεξιότητες ορισμού προτεραιοτήτων, οργάνωσης & διαχείρισης χρόνου
  • Εξαιρετική δεξιότητα στην επικοινωνία και τις παρουσιάσεις
  • Ικανότητα πολλαπλής εκτέλεσης εργασιών ταυτόχρονα, ορισμού προτεραιοτήτων και αποτελεσματικής διαχείρισης του χρόνου
  • Εξοικείωση με συστήματα και πρακτικές ERP / CRM
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (αφορά τους άρρενες υποψήφιους)

Προσφέρουμε

  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή)
  • Πλήρης απασχόληση & ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Αχαρνές