Για εργοδότες
Ειδικευμένος εργάτης παραγωγής
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Συμβουλευτικές Υπηρεσίες
ΞάνθηΤοποθεσία
Ξάνθη
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Καθήκοντα θέσης:

  • Χειρισμός μηχανών συναρμολόγησης
  • Τροφοδοσία μηχανών συναρμολόγησης
  • Χειροκίνητη μεταφορά υλικών παραγωγής
  • Διενέργεια ποιοτικού ελέγχου
  • Συμπλήρωση σχετικών αναφορών αποτελέσματος παραγωγής
  • Ευθύνη για την ευταξία και καθαριότητα του χώρου εργασίας
  • Τήρηση πρωτοκόλλων υγιεινής και ασφάλειας
  • Επιμέλεια και καθαριότητα των χώρων ευθύνης
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τεχνικά τμήματα για την διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας της διαδικασίας παραγωγής μέσα στα πλαίσια προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επιθυμητή εμπειρία σε περιβάλλον παραγωγής
  • Εξοικείωση στη χρήση μηχανών παραγωγής
  • Ικανότητα εκτέλεσης χειρωνακτικών εργασιών
  • Απαραίτητο πτυχίο Τεχνικής σχολής (ΙΕΚ, ΤΕΙ)
  • Δυνατότητα εργασίας σε 3 βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές:

  • Μισθός + πακέτα bonusses
  • Μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις με λεωφορείο της εταιρείας
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής ασφάλισης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας με ισχυρή κουλτούρα και αυστηρή πολιτική ασφάλειας των εργαζομένων
Ξάνθη