Για εργοδότες
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Δικηγορική Εταιρεία ΧΑΡΑΚΤΙΝΙΩΤΗΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ , μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον κλάδο της, με λειτουργία άνω των 40 ετών και παρουσία σε Αθήνα , Θεσσαλονίκη και Κύπρο, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της στην Αθήνα , Δικηγόρους για μόνιμη συνεργασία και ενασχόληση με υποθέσεις Αστικού και Εμπορικού δικαίου.

Περιγραφή θέσης

  • Επεξεργασία φακέλων υποθέσεων
  • Σύνταξη δικογράφων
  • Παραστάσεις σε δικαστήρια, υποθηκοφυλακεία, Κτηματολόγια

Απαραίτητα προσόντα

  • 2 χρόνια εμπειρία
  • Ευχέρεια στη χρήση H/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δυνατότητες

Προσφέρονται

  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστική μηνιαία ανταμοιβή/ανάλογη με τα προσόντα του υποψηφίου
  • Κάλυψη ασφαλιστικών εισφορών ΕΦΚΑ
  • Συμμετοχή σε πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Προοπτικές εξέλιξης
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Αθήνα
πριν 2 χρόνια