Για εργοδότες
Περιγραφή Θέσης: Ιατρικός Επισκέπτης (Θεσσαλονίκη)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΘέρμηΤοποθεσία
Θέρμη
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Η CROSS PHARMACEUTICALS αποτελεί μια από τις πλέον πιο αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο του φαρμάκου και των Μ.ΣΥΦΑ προϊόντων, προσφέροντας θεραπευτικές  λύσεις επιλέγοντας καινοτόμα φαρμακευτικά σκευάσματα.  Ένας από τους βασικούς παράγοντες της καταξιωμένης πορείας της CROSS PHARMACEUTICALS  είναι η επιτυχημένη ομάδα πωλήσεων μας.  Για να ενισχύσουμε την ομάδα, αυτήν τη στιγμή αναζητούμε έναν εξειδικευμένο υποψήφιο (ιατρικός επισκέπτης) με πελατοκεντρική προσέγγιση, εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και ικανότητα εντοπισμού επιχειρηματικών ευκαιριών.

Καθήκοντα & Αρμοδιότητες  ιατρικού επισκέπτη.

  • Υπεύθυνος για τον τομέα ευθύνης.
  • Επίτευξη μηνιαίων/ετησίων στόχων.
  • Επίτευξη ημερήσιων επισκέψεων στους επαγγελματίες υγείας.
  • Αύξηση μεριδίου αγοράς.
  • Διαχείριση μέσω εφαρμογής CRM, του ημερήσιου  προγράμματος  του και όλων των δεδομένων των πωλήσεων της περιοχής του.
  • Διαχείριση και ανάπτυξη του πελατολόγιου.
  • Σχεδιασμός αποτελεσματικών πλάνων πωλήσεων.

Προσόντα  Υποψηφίου

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ (Επιθυμητό πτυχίο Θετικών Επιστήμων)
  • Εμπειρία 3 ετών τουλάχιστον στις πωλήσεις σε αντίστοιχη θέση ευθύνης.
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας .
  • Επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου.
  • Δυνατότητα ταξιδιών.

Λοιπές Δεξιότητες & Ικανότητες:

  • Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στις λεπτομέρειες & αναλυτική σκέψη.
  • Άριστες διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και αποτελεσμάτων.
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας.

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση/κατάρτιση και δυνατότητες εξέλιξης.
  • Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση.

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στην ομάδα μας μπορείτε να μας στείλετε το CV σας στο contact@crosspharma.gr

Θέρμη