Για εργοδότες
Υπάλληλος Γραφείου Κατάστημα Δυτικής Θεσσαλονίκης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Παραγγελιοληψία-Τιμολόγηση

Αρμοδιότητες θέσεως

  • Διαχείριση Παραγγελιών (παραλαβή – τιμολόγηση) Χρήση προγράμματος Soft One.
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων από Πελάτες.
  • Γραμματειακή υποστήριξη του Τμήματος Πωλήσεων.
  • Επικοινωνία, καταγραφή και αναφορά των προβλημάτων που προκύπτουν κατά την εξυπηρέτηση των Πελατών.

    Απαιτούμενα Προσόντα
  • Γνώση τεχνολογιών πληροφορικής (ERP, MS Office) Συγκεκριμένα Soft One.
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα επικοινωνίας με ευγένεια και ενθουσιασμό.
  • Εργατικότητα και συνέπεια.
  • Ικανότητα συνεργασίας.

  • Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι, που τα προσόντα τους ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα και συνοδευτική επιστολή στο email.
Θεσσαλονίκη
πριν 2 χρόνια